Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me

TOPIC:

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica.... 13 years 9 months ago #10304

Allahu dragi ti si jedini mocni podari nasem dragom Braci snagu i zdravlje da ozdravi.
Mahira

Please Prijava to join the conversation.

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica.... 13 years 9 months ago #10305

Dragi nasi Kazici,

jako nas je potresla vijest i situacija u kojoj se nasao Braco!

Nada uvijek postoji, a nama ne preostaje nista drugo, do nadati se njegovom brzom ozdravljenju i povratku na stranicu!

Bilo sta da treba, mi smo tu!

Zamolila bih vas, da nas ovdje svakodnevno informisete o Bracinom zdravstvenom stanju!

Amra i Pjesnicka_dusa

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica... 13 years 9 months ago #10306

Molim ALLAHA dz.s. da Braci podari ozdravljenje.

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica... 13 years 9 months ago #10321

• Teva
  • Teva's Avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objave: 6796
  • Thank you received: 10
I mi saosjecamo sa Kazicima u ovim teskim i neizvjesnim danima i nadamo se dobrom ishodu insaAllah.
ucinimo nesto za nas grad

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica... 13 years 9 months ago #10323

• Kaza
  • Kaza's Avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objave: 5099
  • Thank you received: 19
Hvala svima na iskazanoj brizi i zeljama za ozdravljenje moga brata. Takodjer se zahvaljujem mnogim prijateljima koji su mi se javili putem e-maila sa iskrenom zabrinutoscu i istim zeljama. Nadam se da mi necete zamjeriti sto u ovoj situaciji nisam imao vremena odgovoriti na vase e-mail, pa ovim putem zelim da vam se zahvalim na iskrenim zeljama za ozdravljenje naseg Brace.
Posebno se zahvaljujem Galibu i Irfi na ponudama da se pomogne u ovoj situaciji. Posto sutra ako Bog da letim za Sarajevo, nadam se da cemo imati priliku bar kahvu da popijemo.

Inace prije par minuta sam kontaktirao sa dr. Benom i on mi je prenio ohrabrujucu vijest. Stanje je jos uvijek kriticno i tesko ali Braco je izasao iz kome i danas je skinut sa aparata. Dalje ce biti na intenzivnoj njezi i nadamo se uz Boziju pomoc da ce sve krenuti na bolje.
Kad imas sve, ne vidis nista; progledas tek kad nemas nista.

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica.... 13 years 9 months ago #10326

• Mare
  • Mare's Avatar
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Objave: 1478
  • Thank you received: 1
Ako bog da

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica.... 13 years 9 months ago #10331

Meho evo ti moj broj telefona 061-225-688, molim te javi se ako ti bilo sta zatreba. Nadam se da ce mo se vidjeti, bar da kahvu popijemo, i vidimo sto nam je ciniti.

Sretno i hairli.

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica.... 13 years 9 months ago #10337

• Mustafa
  • Mustafa's Avatar Topic Author
  • Moderator
  • Moderator
  • Objave: 6599
  • Thank you received: 54
Hvala Dragom Allahu, pa je omogucio da Bracino danasnje zdravstveno stanje izgleda bolje od onog od juce.

Nadamo se da ce se to stanje popravljati iz sata u sat iz dana u dan.

Kazi zelim sretan i hairli put za Sarajevo..

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica.... 13 years 9 months ago #10342

• Zambi
  • Zambi's Avatar
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Dobar lud rođena su braća
  • Objave: 834
  • Thank you received: 0
Hairli i sretan put dragi Kaza,a našem Braci ako Bog da uspješan oporavak.

Odgovor:Rogaticani - bolest, operacija, bolnica.... 13 years 9 months ago #10356

Mi smo sad svi Kazici,Braco je borac,pobjedice ako Bog da,Twin Peaks i njegovi likovi

Moderators: Mustafawebmaster
Time to create page: 0.045 seconds