Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2

TOPIC: U čemu je problem?

Odgovor:U čemu je problem? 11 years 1 month ago #13503

• Kaza
  • Kaza's Avatar
  • Moderator
  • Objave: 5104
  • Thank you received: 19
Ovo zaista nisam znao i mislim da je jako dobra vijest.

Evo sada zaista nema nikakve prepreke da se svi Rogaticani uclane u IZ Rogatica.

Pozivam sve Rogaticane da se uclane u IZ Rogatica i time omoguce iole normalan rad nase IZ.
Kad imas sve, ne vidis nista; progledas tek kad nemas nista.
Last Edit: 11 years 1 month ago by Kaza.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:U čemu je problem? 11 years 1 month ago #13504

• Efendija
  • Efendija's Avatar
  • Moderator
  • Objave: 161
Ovaj topic i jeste otvoren za ovakav dijalog, i hvala Allahu dž.š. vidim jedan lijep napredak.
Svi clanovi MIZ Rogatica, ukoliko ne zive u Rogatici, a zele prava i popuste na usluge da ostvare u drugim Medžlisima-gradovima, imaju svaku vrstu pomoci od strane MIZ Rogatica.
Ne zaboravimo Rogaticu !!!

Odgovor:U čemu je problem? 11 years 1 month ago #13505

• Mahira
  • Mahira's Avatar
  • Novi Član
  • Objave: 8
Selam svim mojim dragim Rogaticanima i Rogaticankama ma gdje bili, moje licno misljenje je da mi svi kojima je Rogatica u srcu a silom prilka se nalazimo dijaspori treba da budemo clanovi IZ-Rogatica.Nasim povratnicima a i efendiji sam zahvalna sto ne dozvoljavaju da se svjetlost islama ugasi u nasoj Rogatici, zato dragi moji mi svi u dijaspori bi trebali da se uclanimo u IZ-Rogatica,jer nama je mnogo lakse izdvojiti u uplatiti clanarinu nego mnogim nasim Rogaticanima koji su reseljeni po cijeloj Bosni.Zato dragi moji pomozimo nasu Rogaticku -IZ isvojim uclanjivanjem necete dozvoliti da se svjetlost islama u Rogatici ugasi. Efendija ja sam mojoj sestri Mirhi rekla da se moja porodica Selimbegovic uclanjuje i da cu ja da placam jos jednu clanarinu za neku Rogaticku porodicu koja je negdje raseljena u Bosni.

Odgovor:U čemu je problem? 11 years 1 month ago #13572

• Efendija
  • Efendija's Avatar
  • Moderator
  • Objave: 161
Mahira, zahvaljujem na ovako lijepom postu.

Molim Vas da nastavimo ovu temu. Sve vas molim da ovdje iznesete svoje misljenje, prijedlog, pitanje, kritiku, pohvalu i sve ono sto smatrate da bi bilo od koristi.

Mahsuz selam.
Ne zaboravimo Rogaticu !!!
  • Stranica:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.072 seconds