Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me

TOPIC: Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogatici

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogat 11 years 11 months ago #4695

• PiTaRIsToK
  • PiTaRIsToK's Avatar
Jesu, reko mi je Bekir Capljic.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogatici 11 years 11 months ago #4785

• Efendija
  • Efendija's Avatar
  • Moderator
  • Objave: 161
Ne zelim da pravim nešto veliko od toga, ali sajli nema. Nije problem uzeti nove sajle, ali ne želim da Medžlis izlažem nepotrebnom trošku, kada su već kupljene sajle, a isto tako želim da sve bude čisto radi svih nas. Sav alat sa spiska je uredno preuzet i ponovo zaduzen, izuzev sajli.
Ibro je već počeo polahko da kosi i održava mezarja.

Mahsuz selam.
Ne zaboravimo Rogaticu !!!

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogatici 11 years 11 months ago #4969

• ermin pawa
  • ermin pawa's Avatar
  • Junior
  • Nas uzor je Poslanik s.a.w.s; Nas ustav je Kur'an
  • Objave: 163
  • Thank you received: 1
Esselamu Alejkjum samo da javim da smo danas ja i Ibro poceli sa ciscenjem mezarja u pohridu pa bi molio Galiba i ostale da nam dopreme sajle jer nemamo sa cim da radimo Mahsuz Sellam
Budi tamo gdje je potrebno Miz Rogatica

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogatici 11 years 11 months ago #4984

• PiTaRIsToK
  • PiTaRIsToK's Avatar
Cucemo se. E sad smo mi na redu.
AKCIJA ZA NOVCANU NADOKNADU ZA IBRU I PAVU, POVRATNIKE KOJI NAM UREDJUJU MEZARJA.

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogatici 11 years 10 months ago #5181

• Teva
  • Teva's Avatar
  • Moderator
  • Objave: 6916
  • Thank you received: 10
S obzirom da je bilo vrijeme odmora u narednih nekoliko dana ce te biti detaljnije informisani o pokretanju akcije za sakupljanje priloga za odrzavanje Rogatickih mezarja i samom toku uredjenja mezarja.
Nadam se da nam nece biti zamjereno zbog sporosti realizovanja ove akcije jer se radi ipak o dugorocnom rjesavanju ovog pitanja.

Selam svima
ucinimo nesto za nas grad

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogatici 11 years 10 months ago #5506

• Teva
  • Teva's Avatar
  • Moderator
  • Objave: 6916
  • Thank you received: 10
Jos uvijek cekamo da nam Efendija dostavi neke podatke iz Rogatice pa da pokrenemo akciju za skupljanje priloga za odrzavanje Rogatickih mezarja.
Ujedno se vrse i zavrsni dogovori sa dvojicom nasih povratnika koji bi trebali odrzavati mezarja.
Oni su u stvari vec podosta odmakli sa radovima.
Nadam se da ce mo i ovo privesti kraju u toku ove hefte i pokrenuti akciju.

Selam svima
ucinimo nesto za nas grad

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogatici 11 years 10 months ago #5693

• Amra68
  • Amra68's Avatar
  • Novi Član
  • Objave: 80
Ako su Ibro i Pava vec poceli sa odrzavanjem mezarja, lijepo bi bilo da nam ubace i pokoju fotkicu, da vidimo kako to izgleda!
Znam sigurno da ce se Pava potruditi oko toga :)

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogat 11 years 10 months ago #5698

• ermin pawa
  • ermin pawa's Avatar
  • Junior
  • Nas uzor je Poslanik s.a.w.s; Nas ustav je Kur'an
  • Objave: 163
  • Thank you received: 1
potrudiču se da napravim par fotki i postavim
Budi tamo gdje je potrebno Miz Rogatica

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogatici 11 years 8 months ago #7248

• PiTaRIsToK
  • PiTaRIsToK's Avatar
Obavještavam vas da je akcija oko prikupljanja novčanih sredstava za održavanje gradskih mezarja u Rogatici otprilike završena. Otprilike znači, da sam ja dao novac za trojicu ozbiljnih ljudi koji će mi ga dati kada se vidimo. Zahvalio bih se svima koji su učestvovali u ovoj akciji. Ostaje da vidimo na koji način će se ovo realizovati i kako, kada i ko će da radi na poslovima čišćenja mezarja. Iduće hefte idem u Rogaticu sa Avdagom da to utanačimo.

Odgovor:Preuzet alat za odrzavanje mezarja u Rogat 11 years 7 months ago #8205

• PiTaRIsToK
  • PiTaRIsToK's Avatar
Nisam imao namjeru o ovom više da pišem ali napisaću još sad i više nikad, u to budite ubijeđeni. Kad sam sa ovim krenuo znao sam da će biti riječi po starom rogatičkom običaju.
Na Mahirove provokacije ne odgovaram jer mislim da ja to ne treba da radim već vi koji uređujete ovu stranicu, na kojoj sam ja uzgred račeno ostavio dosta toga, što pisanja što slika u koje sam dosta truda uložio. Sjećate se kad smo se sporili oko dnevnica i kad je zbog toga nastao kuršluz. E pa da vam kažem za Ibru koji je radio 4 dana u Šehovini. Dnevnica je 80 KM. Takvu niko ni u Sarajevu nema. Majstorska je 50 KM. Pa vi vidite jesam li platio ili nisam kako piše Mahir, a niko od vas ne reagira. Vjerovatno vam to godi. Ali ja se ne obazirem jer gledam ko mi a ne šta mi govori.
Ovo sam napisao ne da se pravdam nekome jer nemam ni kome ni zašta, već samo da znate da nisam toliko naivan da ne vidim šta je po srijedi.
Ostajte mi zdravo i fino provedite bajramske praznike.
Time to create page: 0.073 seconds