Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me

TOPIC:

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16162

• Efendija
  • Efendija's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Uvijek transparentno i otvoreno, bujrum kada god zelis ja sam uvijek tu. I ne samo ti, nego bilo ko drugi ko ima neka pitanja i nejasnoce. Misljenje cijenjenog Muderrisa je uvijek dobrodoslo, pa i u ovom slucaju, a ja ću se potruditi da tom sastanku prisustvuje i muftija goraždanski.

P.S. I ne znam šta ti telefonom nisam rekao što sam sada napisao. Bujrum, to možemo odmah ovdje riješiti.

I ovaj tvoj post mi izgleda kao neka prijetnja, i insinuacija da sam ja nešto loše uradio, pa i pozivanje na Muderrisa i rečenica budi u to ubjeđen.

ČISTOG OBRAZA, DUŠE I SAVJESTI ZA SVE ŠTO SAM DO SADA URADIO U ROGATICI, PRED UZVIŠENIM ALLAHOM DŽ.Š. I PRED BILO KOJIM ČOVJEKOM.

Please Prijava to join the conversation.

Last edit: by Efendija.

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16163

• PiTaRIsToK
  • PiTaRIsToK's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Vidimo se akobogda i bez sikiracije.
Malo je reći da je ovo vandalizam šta je danas urađeno, al je ovo još jedan dokaz da sa četnicima niti je bilo niti će kad života biti.

Last edit: by PiTaRIsToK.

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16164

• Efendija
  • Efendija's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Tu ne vidim apsolutno nikakvog povoda za sikiraciju, ono što me sada sikira je današnji eksces i njegove posljedice.

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16177

• Teva
  • Teva's Avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objave: 6796
  • Thank you received: 10
Cobra napisao:

Diskusija oko "alata" krece u smjeru u kom to najmanje treba.

Tesko se suzdrzati od komentara na :

" I jos ovo. Alat je za mene zavrsena prica za sva vremena. Neka se brinu oni koji su organizirali akciju i kome su je predali."

Ovo je malo izazivacki i zahtijeva odgovor. Ono sto se zna je da se alatu gubi svaki trag nakon jedne akcije na kojoj je kosilica i polomljena. Kome je i kada vracena ( ako je vracena ) niko ne zna.

U ovom grmu izgleda lezi zec. Mozda Ibro i nema nista sa ovim nestankom kosilice, mozda.
Zar se ne zna ko je zadnji uzimo kosilicu, zar se nezna ko ju je polomio (noz). Ne mogu da shvatim da se ovo nemoze saznati.
A Efendiju napadamo haman prava zdrava.
Zar ne pokazuje onaj Pitarov post koji je napiso prije 1 godinu i 5 mjeseci da je on bio inicijator da se Ibro zaduzi za odrzavanje rogatickih mezarja i da mu se za to placa.
Taj post je nasao i prenio Mare a original se nalazi u temi: Povratak u Rogaticu, podtema: Povratnici, na strani 2...;)
ucinimo nesto za nas grad

Last edit: by Teva.

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16184

• PiTaRIsToK
  • PiTaRIsToK's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Provokatora nikad dosta na ovoj stranici. Pogotovo ufuranih poput tebe, što je preblaga riječ. Ali strpite se. Niste imali ništa sa ovim i prije par postova sam napisao da će se ova saga završiti, saznaćete istinu (iako se tu nema šta saznati) pa će nekog glava zaboliti. Sa tim ću i završiti pisanje na ovoj stranici što će vjerujem nekima biti olakšanje. Tvoje insinuacije ufurani ću prokomentarisati tad i dati ti poruku za dalje kad bideš pisao nešto, što je u kontekstu sa mojim imenom. A i onima koji za sada mudro šute. Ne pada snijeg da pokrije brijeg, već da svaka zvjerka pokaže svoj trag. Ejdovale i nemojte mi se previše sikirati.

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16189

Ponovo si tu da nesto zakuhas,pa da mahnes,onako po tebi poznati cin.Malo me je vec strah,jer ako ti nesto vise kazem,nazvaces mi burazera,pa cu nadrljati.Bavi se malo inteligentnijim dijelom nase carsije,naslovnim portalima.Nismo mi koji smo pod tudjim auspijencijama,onako niskoprofilni skribomani,sa tvojom klanovskom filozofijom i strategijom ravnjati.Nemoras sve u zivotu sto dozivis,da odmah cijeli ibadulah zna......
Kupio bureka,onio u dzamiju,pocistio mezarje tamo,ali nije bio taj i taj,kupio stan,kupio auto,izdao stan amerikancu,rostiljao cevape,rucao u restoranu,cips,ja dobro pjevam i niko vise,Lihic ovaj,Lihic onaj,ja ti ovo ucinio,ja ti ono....pusti malo covjece,jer vidis da smo mirni kad smo podijeljeni,ohladi malo Galibe bar na ove mubarek dane....Twin Peaks

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16193

• Efendija
  • Efendija's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Ode ovo daleko, NAŽALOST!

Galibe, ti haman ko neki rat da si poveo. Samo ne znam protiv koga? Da ne misliš možda da sam ja ukrao kosilicu, ili šta već?

Poštujem i cijenim to što si uradio i radiš, sve su to djela za koja ćeš sigurno biti nagrađen od Allaha dž.š., ali to ti ne daje za pravo da druge prozivaš, insinuiraš na neke prljave radnje itd.

Ako neki problem imaš konkretno sa mnom, sa mojim radom, ili Islamskom zajednicom, bujrum u svako doba na lijep, edebli, ahlakli i hajirli razgovor.

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16210

• PiTaRIsToK
  • PiTaRIsToK's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Ma nemam ja ništa protiv tvog rada niti sam ja taj koji treba da ga ocjenjuje. Prvo da ti kažem, više mi je preko glave svega ovoga. Daleko od toga da mislim da si ti nešta uzeo, bože sačuvaj. Samo mi nije pravo što pišeš uokolo a ne napišeš tačno šta si mi rekao u naša dva tel. razgovora. Prvi put kad si ti mene nazvao rekao si, citiram:"Selam Galibe, samo da ti javim da sam ušao u trag kosilici, kod Ibre je al on je izgleda negdje pobjego iz Rogatice". I drugi put kad sam ja preključe tebe nazvao sa Hrida da te upitam možeš li mi naći slomljeni nož od kosilice da kupim novi, ti si mi rekao, citiram: Ja moram u Sarajevo, imam nekog posla. Što se kosilice tiče ja mislim daje to Ibro prodo, a izgleda i kuću i otišao da živi negdje kod Mulića kod Visokog". Je li tako bilo? Ako sam išta od ovog slago, reci. E to sam htio da napišeš.
Ja ti želim svako dobro i ponovo ti kažem da te allah nagradi što si pristao doći u Rogaticu. A u Rogatici će mo nastaviti, ja dolazim ove hefte.

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16211

• Efendija
  • Efendija's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Prvi razgovor je u redu. Pricali smo prije toga, i ja sam uzeo u obavezu da saznam gdje je kosilica. Prema informacijama koje sam ja dobio kosilica je kod Ibre, ali Ibre nema jer je po svemu sudeci otisao iz Rogatice.
U drugom razgovoru od neki dan nisam spominjao Muliće, jer ne znam ni je li prodo ni je li otišao, jer sam Ibru i njegovu suprugu zadnji put vidio u Đedovićima. Prenio sam ti samo ono što su meni ljudi rekli, a kao što rekoh nisam policajac i lično ne znam šta je bilo sa kosilicom.

Galibe, ovo je nažalost daleko otišlo, halali ako sam te nekom riječju uvrijedio, Allah dž.š. najbolje zna da mi to nije bila namjera. Bez obzira na sve, ti radiš jednu veliku stvar, i nadam se da ćeš uz Božiju pomoć u njoj i ustrajati. Ovakve nesuglasice se nažalost događaju, ali ja iskreno vjerujem da će to sve na kraju ispati najbolje moguće, jer svi ćemo pred Allahom dž.š. odgovarati za svoja djela.

Mahsuz selam,

P.S. Stvarno ne znam šta sam to uokolo pisao. Mislim da ni u jednom postu nisam dosao u kontradiktornost. Ono što mislim i pretpostavljam napišem, što ne znam i ne ulazim u rasprave.

Last edit: by Efendija.

Odgovor:Kako danas izgleda nas grad 12 years 11 months ago #16214

Sabur ljudi,Sabur braco,nista nije vrijedno svadze,sve se moze rijesiti lijepom rijeci,sretnite se i uz kahvu promuhaberite.Moje licno misljenje da je to do IBRE I KOSILICE.

Moderators: Mustafawebmaster
Time to create page: 0.057 seconds