Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TOPIC: Rijeci koje volim i nevolim..

Odgovor:Rijeci koje volim i nevolim.. 12 years 4 weeks ago #5548

• Mare
  • Mare's Avatar
  • Platinum Forumaš
  • Objave: 1478
  • Thank you received: 1
Ima rijeci koje volim a ima i onih koje nevolim.Ima ljudi koje volim a ima i onih koje nevolim.Imam zenu koju volim a bilo je puno bivsih koje vise nevolim.Ima gradova koje volim a Bogami i onih sto mrzim.Bilo je ljudi koje sam volio postovo a danas ih mrzim.Ubili,silovali,plackali,palili.Eto ne volim rijeci koje zavrsavaju sa li. :angry:
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Rijeci koje volim i nevolim.. 12 years 3 weeks ago #5615

• Mare
  • Mare's Avatar
  • Platinum Forumaš
Mladic i mladic.Prva je prezime(koje nevolim).Druga je rijec koja me vraca u najljepse godine mog zivota(za sad).Steta da se pisu istim slovima.

Odgovor:Rijeci koje volim i nevolim.. 12 years 2 weeks ago #5973

• Mare
  • Mare's Avatar
  • Platinum Forumaš
zasto nevolim rijeci koje zavsavaju sa ..or.Kao logOR,zatvOR,razdOr,ponOR.Eto zasto nevolim te rijeci.Vise volim rijeci koje zavrsavaju sa ...nje.Kao druzeNJE,peceNJE,asikovaNJE,ili jednostavno POSTOVANJE.

Odgovor:Rijeci koje volim i nevolim.. 12 years 2 weeks ago #5985

-
A sta mislis za lijepu rijec uvazavANJE. Npr. uvazavanje bi bilo da se jedni drugima sa uvazavanjem obracamo, pa da nekome sa puno uvazavanja poklonimo lijepu rijec, lijep osmijeh, pa npr. da mladji sa puno uvazavanja ustupe starijima mjesto u tramvaju, pa da sa puno uvazavanja primimo misljenje onoga drugog, pa da mladji imaju vise uvazavanja prema starijima, sto je danas opcenito veliki problem, pa da se u porodici medjusobno odnosimo sa puno uvazavanja, na random mjestu, takodjer...ah gdje bi nam bio kraj od ljepote....:) UVAZAVANJE:)

Odgovor:Rijeci koje volim i nevolim.. 12 years 2 weeks ago #5995

• Mare
  • Mare's Avatar
  • Platinum Forumaš
Lijepa je rijec uvazavANJE.Izvini ali ja ipak vise volim postovANJE.Postovanje prema starima,djeci,zenama,zivotinjama,zemlji.Postovanje prema nekome ko nemisli kao ti.PostovANJE prema umrlima,tradicijama,ucitelju,komsiji,jaranu,prijatelju.A i postovANJE prema samom sebi i ne stiditi se svega toga sto si uradijo i sto ces uraditi u zivotu.Treba POSTOVATI zivot.
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderators: ponekad ovdje
Time to create page: 0.076 seconds