Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me

TOPIC:

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3554

_______

A i ova nasa Amra, dodje mi isto k`o ovi u rs-u. Zivi u jednoj zemlji, a navija za tudju:laugh:Svasta:laugh:

Please Prijava to join the conversation.

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3562

• Gracanica
  • Gracanica's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
Zambi napisao:

Purak jarane
nedaj da te navrate :( da mijenjaš reprezentaciju ko onaj kruškin Ibrahim:P džaba njima komentari,:( jedva,pa imali sreće:cheer: nego su oni zaboravili za hair dove;) mozgonje:P ode Turkiš dalje ako Bog da

Cuj Purka navratiti, Ibrahim je Ibrahim pa jos Zlatan,Turci su imali srecu-e vidjecete ako Turci :woohoo: prodju u cetvrt finale sta ce im uraditi Amrina CroHrvatska,slomice ih ko panto pitu.;)
Nego ti stari Krusko saltaj se posle ce ti biti kasno:P
Tevini poljoprivrednici su dobri ili Amrina CroHrv

Last edit: by Gracanica.

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3566

Amra i Gracani:angry: Co!-nemojte da rondam za tu Tursku srecu :angry: .Ljudi borci,jedni po jedni,...i cuj oni ce meni opet da samo imaju srece.:angry:

:) Nego Amra proberi za kog ces navijati,dobro ti je rekla "ponekad ovdje".;)

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3567

E moj Purak, dzaba se ti sikiras, ovamo sve Mehmed, Sulejman, Mustafa a oni opet navijaju za Antu, Simuna, Pjera :huh:

Nego predlazem da mi njima kupimo "kompas" cini mi se da gubimo orjentaciju :blink:
Ne zaboravimo Rogaticu...

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3569

• Šele
  • Šele's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Ako cemo po tome,Mustafa,i Darijo Srna je nase gore list,iz Cajnica,amidzic Semzedine Srne,a sto ne igra za BiH pitaj Comp.F/N savez,ali su "nasi" i Fraknk Riberi i Nikola Anelka.Jes da im imena nisu Suljo,Mustafa i sl.Pa ti sad gledaj za koga ces navijati.Ali ono sto sam vidio do sada "furija" je nenadmasna,a nogomet je samo igra,zar ne?Stoga "Viva Espana"!

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3570

Vidi Web-a sto zakuhava :laugh: Ja sam se izjasnila za Hrvatsku momcad i to tako ostaje! Nema sanse da me namamite da navijam za Tursku! Pa vidite samo, koliko nam poena dadose na Eurosongu i da navijam za njih! E, necu!!!
Samo ti Purak slusaj sta Web. kaze, ne sikiraj se plaho i navijaj za Tursku :laugh:
A ponekad ovdje bi se isto mogla izjasniti za koga navija?! Ako si za Njemacku, mi vas vala posteno potukosmo sinoc! A mozda i ti do veceras promijenis misljenje i pocnes za Tursku navijati :laugh: Nedaj Kazaaaaaa ... :lol:
Veceras odmaram oci uz narandzastu boju, jel ono Teva navija za njih, ne vidjoh na pocetku!?

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3571

_________

Cuj, "mi vas posteno potukosmo", e bas si Amra šeret:) , isto kao da je Hannover u nekoj drugoj drzavi:)

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3576

Nemoj mi i ti jos ponekad ovdje reci da mi treba "kompas", kao sto rece Web ;) Znam ja dobro gdje je Hannover, samo ovdje se gleda ko za kog navija a ne gdje ko zivi ;) Aachen je u Njemackoj, jel tako???:silly:
Nego, opet ti nama ne rece za koga navijas ??? Reci bona, ne boj se :laugh:

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3577

Ovog Purka nikad nema kad me napadnu :blink:

Znas onaj vic "Nemoj me vise braniti..." :blink:
Ne zaboravimo Rogaticu...

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #3578

:blink: Nesto sam ti zauzet u ovom trenutku........:woohoo: nego razguli i ti,fasovacemo ti i ja, i ti, a i nasi Turci.

:) :laugh: ;)

Moderators: Mustafawebmaster
Time to create page: 0.060 seconds