Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me

TOPIC:

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18214

• Zambi
  • Zambi's Avatar
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Dobar lud rođena su braća
  • Objave: 834
  • Thank you received: 0
Dobro došli u Rogatičku avliju;)

Please Prijava to join the conversation.

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18249

Sellamu alejkum braco i sestre.
Slucajno povirih u vasu lijepu rogaticku avliju pa odlucih da se malo zadrzim. Ja nisam rodom iz Rogatice, vec sam malo juznije( hercegovka ) ali pored mnogih internet stranica i portala vasa mi se jako svidjela. Ipak mogu reci da nas veze ista prognanicka sudbina. Dok citam razne tekstove koje objavljujete na ovoj stranici i forumu sve mi to ispunjava srce i dusu i ublazava nostalgiju za domovinom.

Poznajem jednu familiju ovdje u Danskoj iz Rogatice, koja se sastoji samo od oca i kceri, jer je majka umrla u samom jeku rata. Mislim da je ocu pravo ime Muhamed, mi smo ga zvali Hamo, a djevojka se zove Jasmina. Dosta sam se druzila sa Jasminom sve dok ona nije odselila u veci grad da studira. Lijepa i pametna cura. Cesto puta sam zaplakala i ja uz nju kad bih je vidjela kako place za rahmetli majkom. Sada je ponekad sretnem kad dode babi u posjetu pa je podsjetim na dane kad smo bili zajedno u centru. Jos uvjek ista ona moja Jasmina :)

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18261

Zelim da pozdravim Svjedoka i zazelim fino druzenje u rogatickoj avliji. Osjecaj se kao svoj na svome, taki smo ti mi na stranici Rogatica com.

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18269

• Teva
  • Teva's Avatar Topic Author
  • Moderator
  • Moderator
  • Objave: 6796
  • Thank you received: 10
E pa kad je tako selam i dobro nam dosla draga nasa:
svjedok.
:):):)

Zelimo ti ugodan boravak medju rogatickom rajom.
ucinimo nesto za nas grad

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18271

Od srca vam hvala za dobrodoslicu i lijepe zelje. Nadam se da cu i ja ponekad ovu stranicu obogatiti kojom pametnom :)

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18275

Draga moja hercegovko,ja ti zelim ugodan boravak na nasoj stranici.Tvojie komsije jal zemljci su mene prihvatili kao svojega rodjenog dok sam boravio 90-tih nad hercegovackom ratnom buktinjom.Iakoje bio rat menije bilo lijepo sa tvojima herama.Od njih sam naucio daje vema opasno ako ti kaze hercegovac ;nema problema BRATA MOJ; kazu garant si donji.Jeli to tako i u tvom kraju.Srdacan pzdrav od MINIJA.

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18294

Hvala VELIKA :)
Drago mi je da si bio lijepo primljen kada je bilo najgore u BiH. Vjeruj mi da nisam cula za tu izreku i iskreno da ti kazem neznam njeno znacenje. Prvi put sam cula sad od tebe :blush: :)

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18296

• Zambi
  • Zambi's Avatar
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Dobar lud rođena su braća
  • Objave: 834
  • Thank you received: 0
Iskrena dobrodošlica članu Svjedok u našu avliju.

Mini moris je pokušao se malo našaliti sa tobom,sigurno nije iz zle namjere,ja sam bio u Hercegovii pa poznajem izgovor i adete iz svake Hercegovske čaršije,pa je Miniovo moj BRATA,izrekao umjesto moj BRATO(Nevesinjci)ili moj Braca Mostarci.;)

Last edit: by Zambi.

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18298

I od mene dobrodoslica :) Lijep ti taj avatar masaAllah
Ne zaboravimo Rogaticu...

Odgovor:Bujrum, dobro nam dosli..... 12 years 9 months ago #18338

Od srca hvala jos jednom. Sto Mini Morisa tice nema problema, i ja sam se tome nasmijala, lijepo je da se mozemo jedni sa drugima nasaliti, zar ne ?

Hvala Webmaster, jest masAllah , malo sam prevrtala po netu dok se nisam odlucila, mislila sam postaviti sliku - izlazak sunca, ali kad sam ovu vidjela nisam joj mogla odolit :)

Moderators: Mustafawebmaster
Time to create page: 0.061 seconds