Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

TOPIC: Povratnici

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1174

• KerimH59
  • KerimH59's Avatar
Sada malo za Mutu.

I sta sadapo tvom, biva po mom, treba,zaboraviti,ne treba Rogaticu, spominjati, ne treba pomagati,ne treba stranica,forum.
Ko biva ja to rekao. GDJE, MUTA?

Hajmo sve razvaliti sto je dobro. Ko biva, ja zvao na pobunu.
Da li sam?
Samo ce mo pricati o Gracanici. Nisam, izvini Muta, upamtio, gdje sam to napisao.
The administrator has disabled public write access.

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1175

• KerimH59
  • KerimH59's Avatar
"Podatak da je vecina imovine prodata, a evo koliko znam i tvoje je prodato u Rogatici, ali ima raje koja nije prodala, niti ce prodati i nemojmo radi toga osudjivati povratnike, da su se vratili radi nekog cara, ili slicno, na kraju krajeva i ti kao i svi mi mozemo se vratiti, pa taj car iskoristiti, ako je to cilj..."

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1176

• Mustafa
  • Mustafa's Avatar
  • Moderator
  • Objave: 6600
  • Thank you received: 54
Moram priznati Kerime da sam te i ja u prvi mah pogresno shvatio kao i vecina raje na stranici. I opravdano sam reagovao.... Sada poslije ovog objasnjenja vidim na sta si mislio, mada si se pogresno izrazio pa se stekao takav dojam. Poslije ovih par rijeci mislim da je sada svima jasnije pa i meni...
Selam

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1177

• KerimH59
  • KerimH59's Avatar
Pa evo Muta za tvoju informaciju, JA NISAM NISTA PRODAO U ROGATICI, NI SVOJE, NI TUDJE.
Ja Kerim Hasecic nisam ni mogao da prodam nista, a znas li Muta, sto? Pa, nisam nista ni imao. Da li me razumijes, Muta?
Mozda si cuo da je Senad i Meva (mij brat i moja majka) prodao-li kuce u Gracanici?
Vidis, Muta, ja tu nisam ucestvovao, a ni znao, za tu prodaju, dok sve nije bilo "gotovo".
Za VISE informacija i pojedinosti, mozes se obratiti, Zeletu. Od njega sam i ja saznao za tu "prodaju".

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1178

• Mustafa
  • Mustafa's Avatar
  • Moderator
  • Objave: 6600
  • Thank you received: 54
Ok. Koliko znam ti si zivio u toj kuci i po nekoj logici i ti si se trebao i morao pitati ali sta je tu je .... To je uradeno i sad je gotovo... Ovaj podatak vjerujem da niko nije znao...
Ja te potpuno razumijem i napisao sam ti post gore i mislim da bi trebali staviti tacku na ovu diskusiju.

Dobro bi bilo da se javi zambi i kaze svoje misljenje poslije ovog tvog objasnjenja i da nastavimo pisati o povratnicima......

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1180

• KerimH59
  • KerimH59's Avatar
Sto se "prodaje" niti sam znao, niti sam ucestvovao.

Nisam ja, Muta, ni mislio na ove "obicne" da su vazili o povratku. Mislio sam na ONE koji su se busali, kurcili (izvinite na izrazu) glumili gospodu, a i danas to isto rade, samo u drugim sredinama. SVE POZNARE ROGATICKE LICNOSTI.
A u stvari, to su PODLI, LJIGAVI, PRLJAVI, SMRDLJIVI, SUGAVI ROGATICANI, koji vole, ali samo vole PARE, a glume velicinu, onim ko nema ni... Za mene te "VELICINE" su bile procitane i prije rata.
Ja nikad nista nisam radio u rukavicama, niti sam sta zamotavao u celofane.

Njihov citav zivot je u celofanu i sav posao u rukavicama.

Slazem se, Muta,sa ovim sam i zavrsio.

PS
Ako treba, te Rogaticke "VELIKANE" mogu nabrojati i poimenicno.

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1185

• Zambi
  • Zambi's Avatar
  • Zlatni Forumaš
  • Dobar lud rođena su braća
  • Objave: 835
Dragi moji sugrađani
Pročitao sam vaša mišljenja koja su odgovor na moju reakciju,hvala Kerimu jer je obrazložio svoje mišljenje i sada je meni mnogo lakše.Hvala svima vama koji ste reagovali i dali mi podršku da nastavim dalje sa radom na stranici.
Selam od Zambija

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1207

• KerimH59
  • KerimH59's Avatar
Teva,nisam bas naj bolje razumio ono sto si napisao Zambiju.

"Dosta nas je ovdje na stranici dozivjelo uvrede i ponizenja, ali eto nismo poklekli".

Volio bih znati, da li je to zbog onog sto sam napisao, a Zambi se nasao uvrijedjen, a koje sam, eto, donekle objasnio, ili je nesto i neko drugi posrijedi?

Puno selama tebi, Kavi, vasoj djeci i hanumama.

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1220

• Teva
  • Teva's Avatar
  • Moderator
  • Objave: 6916
  • Thank you received: 10
Nije to Kerime.
Mislio sam na ponizavanja i vrijedjanja na porukama na staroj stranici.
Bilo je toga ranije dosta a kako sam cuo i u zadnjih dan, dva, pa je Web zato i zatvorio poruke na staroj.
I neka je.

A ono tvoje pisanje sam ja razumio dobro, i znam tacno sta i na koga si mislio.
Mozda zato sto smo komsije a i jaranili se Bogami, pa se dobro poznajemo.

Mahsuz selam tebi, Bubi i vasima.
ucinimo nesto za nas grad

Odgovor:Povratnici 12 years 7 months ago #1236

• KerimH59
  • KerimH59's Avatar
Ma znao sam ja, Teva, da nisi mislio na mene, ali opet reko da nisu kuje sta nalajale.
Znas, one rogaticke kuje, sve ugledne, pricaju o povratku, a oni svoju guzu, u kraj. Sta hi briga od cega ce ljudi zivjeti. Stele se prave i za donacije za popravke kuca. Ko vise da on dobije.
Znam ja Teva da je tebe tvoj, rahmetli Sejdalibeg, ucio postenju, a ove, pa ucili hi onakvi ko sto su i oni sami.

Nisam ja djaba izabrao ovu moju slicicu.
Time to create page: 0.074 seconds