Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me

TOPIC:

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4015

Zaboraviste vi Purka ka eksternog clana reprezentacije, njegovo "merhaba" vrijedi nekoliko igraca B)

Sto rece Efendija, kolko god ih sakupi pobjedice ako Bog da....
Ne zaboravimo Rogaticu...

Please Prijava to join the conversation.

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4018

Mustafa napisao:

Ako se dogodi cudo pa ovaj krnjavi sastav Turske reprezentacije prode u finale a pri tom 2-3 igraca se povrede, bar dvojica dobiju parne zute kartone i recimo jedan dobije crveni karton, ocekivati je da u finalu zaigraju:

sreca pa su cetvorica u karantinu pa ce sigurno igrati

1.Volkan
2.Emra
3.kuhar reprezentacije
4.maser reprezentacije
5.fizioterapeut reprezentacije
6.Ekonom reprezentacije
7.rezervni golman(2)
8.Pomocnik trenera
9.Tuncay
10.Arda
11.rezervni golman(3)

Rezerva:

sofer
trener golmana
trener
direktor

:( Ma nesto sam ti zauzet pa ne mogu ni da prokomentarisem ovaj sastav,sto nam je Mustafa ovako fino izlozio :laugh: :laugh: .
Rasturice Njemacku :) ,a sta mislis da slucajno igraju profesionalni fudbaleri...pa mogli bi igrati sa dvije reprezentacije u isto vrijeme.:ohmy: ,pa eto sta ti je?!?,zato ih je i rasturila UEFa?ja lopovluka.:dry:

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4021

Slusaj nesto Purak
To je trenutno najjaci sastav Turske

1. Mogo bi se tu ubaciti i ljekar ali bojim se povrijedice se pa ko ce lijeciti onolike povrijedene

2. Mogo bi i psiholog uletiti u ekipu "moralista" ali nedaj Boze da se povrijedi ko ce kuhara ubjediti da igra???? ekonoma i ostale??? Zato ih i nema na spisku

3. Ma ima jos tu ovog pomocnog osoblja mogla bi se tu dobra reprezentacija napraviti

NA SLJEDECA VELIKA TAKMICENJA TURCI MORAJU OBRATITI PAZNJU NA BAR DVIJE STVARI i to:

1. Svo osoblje strucno i tehnicko nesmije imati vise od 34- 35 godina kako bi u svakom momentu mogli pomoci ekipi

2. Na sljedeco veliko takmicenje povesti sto vise golmana bar 5-6 kako bi i oni u zavsnici mogli pomoci ekipi

Eto to su samo neka zapazanja nadam se da ce i drugi dati svoja zapazanja i doprinos turskoj reprezentaciji :) :)

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4024

:woohoo: Ma kakav moralistu...nek slome sviju al moralistu ne smiju,on se cuva ko okice u glavi.
A sta bi s Dzevadom Poturkom?!:huh: Svabe su nagovjestavale da se njega mozda uplase,pa i njega ubaciti ako zapne.
Pa i ona recenica "mozda zenska reprezentacija":S ,nemam ti sta objasnjavati,sve ti je objasnjeno....neki su znali prije skoro dva tjedna da ce se mozda cak i zene angazovati,samo da se ne predaje ni za zivu glavu.
Pravo pitanje je:
Kako su to neke Svabe i navijaci Svaba znali jos tad,dok mi Turci i navijaci Turske nismo ni slutili tako nesto?!?
:huh: Eto,kako?

:) ;)

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4025

Behar ja se politikom bavim u svojoj državi.Ovo će otprilike biti zadnji komentar na ovoj stranici jer vidim da vam ne odgovara drugačije mišljenje da nebi da dođem u sukob sa nekim.Sretno vam bilo.

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4026

-
Veoma interesantna rasprava, sa bezbroj razlicitih misljenja, ja sam dosta procitala pa ko ima volje neka cita...

www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f...52015&st=0&sk=t&sd=a

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4028

• PiTaRIsToK
  • PiTaRIsToK's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Moj Emire operisan sam i ja od tih i slicnih stvari. Na euru se na pocetku tekme opredjelim za koga da navijam. Tako sam svim srcem navijao za Ruse protiv holandije iako ih nikad nisam nestogotivio. Turci su mi sjeli na srce i tu se nista ne moze. Pomogli su dosta, ja to znam budi uvjeren, ali nije za ovih stranica. Navijo sam i za Italiju ali eto zijanise. I neka su, bolje nisu ni zasluzili.
Meni je poslije Bosne Turska u srcu i to se neda promijeniti.

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4029

Poceo sam sa Hilminim Orlovima,jos smo tu,a Turska je pokazala veliko srce,neka bolji pobijedi,neka ne bude belaja,to je samo sport,pozdrav nasoj raji,a nije ni Brazil los

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4037

Kaca, ja se politikom ne bavim, nit sam se kad bavio , nit se mislim ikada baviti, ni u „tvojoj“ mi u „mojoj“ državi. To što se ti baviš politikom mene ni najmanje ne interesuje niti mi smeta, ali bavi se politikom na temama koje su vezane za politiku a ne na ovoj koja je isključivo otvorena za Evropsko prvenstvo u fudbalu i nebi trebala imati veze s politikom isto kao i tema za koju ti ponajviše doprinosiš na ovoj stranici, vezano za BiH rukomet, niko ne spominje politiku. Tebe, moj Kaca, niko neće ni tjerati niti moliti da pišeš ako ti sam ne osjecaš potrebu i hvala na lijepim željama raji koja će i dalje da piše i da otvoreno i realno učestvuje u diskusijama i prihvata mišljenja drugih isto kao što želi prezentirati svoja vlastita.

Mahsuz selam.
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.

Odgovor:EURO 2008 14 years 5 months ago #4038

Volio bih da Turska pobjedi, jer mislim da igraju SRCEM, i ne predaju se lako, ali mi sve nesto isareti da ce Svabe pobijediti, pa mi rezultat i nece biti toliko vazan, samo da bude dobra tekma. Ja cu sutra navijati za FUDBAL :) B)
Bolje biti malo lud, nego malo pametan.

Moderators: Mustafawebmaster
Time to create page: 0.061 seconds