Rogatica Home Page

Switch to desktop Register Login

Welcome, Gost
Username: Password: Remember me

TOPIC:

Odgovor:GAY PARADA U SARAJEVU ZA VRIJEME RAMAZANA 13 years 10 months ago #6347

• Mare
  • Mare's Avatar
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Objave: 1478
  • Thank you received: 1
Ma upoznat si o onom sto ti odgovora,lezi.Odbacujes sve sto nije po tvom cejfu.Provodis politiku KOMARCA.Ugrizes i pobjegnes.Koliko si pedera licno izmlatijo.Licno mislim nijednog.Podrzavas misljenje nekog,jer misli ko ti i jos ga podrzavas lijepim kulturnim rijecima.A na one koji ti kazu,da ne misle ko ti.Da ti niko nije dao pravo da se izjasnjavas u ime svih Sarajlija,i narocito u ime svih Bosanaca,na te ljude pljujes,vulgaran si.Pokusaj reci ja mislim a ne mi mislimo
The topic has been locked.

Odgovor:GAY PARADA U SARAJEVU ZA VRIJEME RAMAZANA 13 years 10 months ago #6359

• Šele
  • Šele's Avatar
  • Visitor
  • Visitor
Galibe,u Kelnu ima vise od dvadeset dzamija,a gradi se islamski centar mozda najveci u Evropi.Htjeli su i ovde desnicari(citaj nacisti)prije dvije sedmice organizovati protedte,skupilo ih se pedeset hiljada,ali mrdnuli nisu jer vlast je odobrila izgradnju dzamije i tu nema sta da se prica.Zakon je,u demokratskom svijetu,iznad svega.Samo demokratski izabrana vlast moze donositi i sprovoditi zakone.Ako se ta vlast ne dopada gradjanima,oni ce je lako smijeniti.U konzervativnoj Bavarskoj prvi put u istoriji CSU(Krscansko-socijalna unija)nedavno je izgubila oko dvadeset posto glasova.Uzeli su ih zeleni i liberali ciji predsjednik javno na TV izjavljuje da je homoseksualac i pritom svojoj stranci priskrbi deset posto glasova(ali ne na pederluk nego na liberalni program).
Nije ovdje mjesto,ali kad sam se vec javio Tebi i porodici cestitam Bajram i pzivam te,ako Bog da,na otvor veleljepne dzamije koja ce,kazu,ljepotom nadmasiti cuvenu kelnsku katedralu.
Last edit: by Šele.

Odgovor:GAY PARADA U SARAJEVU ZA VRIJEME RAMAZANA 13 years 10 months ago #6363

• PiTaRIsToK
  • PiTaRIsToK's Avatar Topic Author
  • Visitor
  • Visitor
Rado cu se odazvati pozivu samo kad bi imo ko da mi plati put. I ja tebi Sele zelim cestitati Bajram i od srca tebi i tvojima zelim dobro zdravlje. Za ostalo ce te se vi potruditi. U polemiku sa Mahirom ne zelim vise ulaziti jer on ili nece da shveti sta jekazem a i kad shvati to izokrene na jedan neprimjeren nacin i zbog toga necu vise ulaziti u dijaloge. Ubuduce stani pred ogledalo pa se svadjaj sa samim sobom do mile volje, ja ti vise nisam na raspolaganju. Ja sam uvijek pisao samo u svoje ime i nikom nista ne naturam, neka misli sta ko hoce. Da ti kazem da nikad nikog nisam razbio (ne kaze se razbijo) u zivotu jer, to nije u mojoj krvi. Borio se jesam 4 godine za ovu drzavu i dao svoj doprinos u njenoj odbrani, ali to nije razbijanje.
Ovdje su dvije grupe ljudi koji se smjenjuju u postovima. Jedni su za, a drugi protiv. Posto nema vise nekih interesantnih postova, a pederi iz Evrope su svakako razgulili, a i posto sam ja otvorio ovu temu, mislim da je doslo vrijeme da je administracija zakljuca.

Odgovor:GAY PARADA U SARAJEVU ZA VRIJEME RAMAZANA 13 years 10 months ago #6365

• Teva
  • Teva's Avatar
  • Moderator
  • Moderator
  • Objave: 6796
  • Thank you received: 10
Izbrisah ovaj moj zadnji post ovdje jer smatram da je bio suvisan.
Volim sto ovu diskusiju privedosmo kraju ovako lijepo.
Malo razliciti al ipak isti.:)
ucinimo nesto za nas grad
Last edit: by Teva.
Moderators: Mustafawebmaster
Time to create page: 0.039 seconds