O mecu sa Brazilom pricat cu svojoj unucadi…

U švicarskom St. Gallenu, fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine odigrala je prijateljsku utakmicu protiv selekcije Brazila. Naši momci su poraženi 2-1. Brazil je poveo u 4. minuti golom Marcela, a izjednačio je Ibišević u 14. minuti. Konačni rezultat postavio je Saša Papac u sudijskoj nadoknadi. Sve u svemu dobra predstava izabranika Sušića daje nam za pravo da se nadamo da ćemo naredne kvalifikacije odigrati u najboljem stilu, i plasirati se na SP. u Brazil.

Ono sto ce ostati za pamcenje jeste da je nas sugradjanin Ibrahim Sehic bio u kombinaciji za najbolji sastav, istina nije ulazio u igru ali velika je cast biti rezerva takvom golmanu kakav je Begovic. Rukovodstvo stranice zeli nasem Sehi jos vise sportskih uspjeha….

Sušićev izbor

Golmani: Asmir Begović (Stouk), Ibrahim Šehić (Mersin); odbrana: Mensur Mujdža (Frajburg), Boris Pandža (Mehelen), Emir Spahić (Sevilja), Saša Papac (Rendžers), Sanel Jahić (Karabukspor); vezni red: Elvir Rahimić (CSKA), Haris Medunjanin (Makabi), Senijad Ibričić (Lokomotiv), Senad Lulić (Lacio), Miralem Pjanić (Roma), Zvjezdan Misimović (Dinamo M.), Sejad Salihović (Hofenhajm), Darko Maletić (Aktobe), Adnan Zahirović (Spartak Nalčik), Mehmed Alispahić (Dinamo Z.); napad: Edin Džeko (Mančester Siti) i Vedad Ibišević (Štutgart).