Kenan strijelac u pobjedi Metalleghea na Otoci

Širom zemlje jucer su na rasporedu bile utakmice 20. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine, a nekoliko duela bilo je u fokusu.

Mnogo pažnje privukao je meč Olimpika i Metalleghea na Otoci, a gosti su na kraju ostvarili pobjedu rezultatom 1:0. Duel je protekao u otvorenoj igri, posebno u drugom dijelu kada je viđen i jedini pogodak.

Igrala se 65. minuta kada je mladi defanzivac gostiju Kenan Hreljić pogodio i tako donio pobjedu…

Igrala se 65. minuta kada je mladi defanzivac gostiju Kenan Hreljić pogodio i tako donio pobjedu kojom se nastavlja dobra forma Kraljeva iz Jajca.