Šehić igrač utakmice

Šehić igrač utakmice: Erzurumspor osvojio veliki bod na gostovanju kod Besiktasa

Golman Zmajeva je u ovom susretu pružio odličnu predstavio, spasio gol u nekoliko “nemogućih” situacija, ali i zaradio žuti karton. Proglašen je igračem utakmice na nekoliko turskih sportskih portala.

Šehić igrač utakmice:

Erzurumspor osvojio veliki bod na gostovanju kod Besiktasa

Fudbaleri Erzurumspora priredili su iznenađenje u prvoj utakmici 19. kola turske Superlige.

Klub našeg Ibrahima Šehića osvojio je veliki bod na gostovanju u Istanbulu, protiv Besiktasa.

Erzurum je čak i poveo, u jeku napada domaćeg tima gosti su bizarnim autogolom Dorukhana Tokoz u 63. minuti došli do 0:1.

No, isti igrač se iskupio šest minuta kasnije, na centaršut Adema Ljajića glavom je zatresao Šehićevu mrežu za 1:1, što se ispostavilo kao konačan rezultat.

Erzurumspor je trenutno na 15. mjestu prvenstvene tabele, Besiktas je četvrti.