Šehićev Erzurum neriješeno sa Galatasarayom

Billedresultat for ibrahim sehic erzurumspor

Erzurum je čak i vodio od 18. minute golom Rashada Muhammeda, a izjednačio je Younes Belhanda u 52. Rezultat se nije mijenjao do kraja susreta, nekoliko dobrih intervencija je imao i Šehić..

Šehić pomogao Višći i društvu: Galatasaray gubi dah u trci za titulom, samo bod protiv Erzuruma

Basaksehir se ovog vikenda dodatno približio konačnom cilju – titulu prvaka Turske. Tome je doprinio i Erzurum, za koji brani golman Zmajeva Ibrahim Šehić.

Basaksehir je danas slavio na gostovanju kod Malatyaspora od 2:0, uz jedan pogodak Edina Višće, a u kasnijem terminu drugoplasirani Galatasaray je odigrao meč protiv Erzuruma. I izvukao samo remi (1:1), što znači da je sada prednost lidera povećana na velikih osam bodova.

Erzurum je čak i vodio od 18. minute golom Rashada Muhammeda, a izjednačio je Younes Belhanda u 52. Rezultat se nije mijenjao do kraja susreta, nekoliko dobrih intervencija je imao i Šehić te tako pomogao Višći i društvu da povećaju razliku na prvenstvenoj tabeli.