Izabranici Mersada Selimbegovića i Kiela podijelili bodove

VfL Bochum - SSV Jahn Regensburg

Nogometaši  bh. stručnjaka Mersada Selimbegovića Regensburga i Kiela podijelili su bodove u prvoj utakmici nastavka sezone u 2. Bundesligi nakon pandemije koronavirusa. Meč se igrao bez gledatelja u okviru 26. kola, a završen je rezultatom 2:2.

Izabranici Mersada Selimbegovića i Kiela podijelili bodove

Nogometaši Regensburga i Kiela podijelili su bodove u prvoj utakmici nastavka sezone u 2. Bundesligi nakon pandemije koronavirusa. Meč se igrao bez gledatelja u okviru 26. kola, a završen je rezultatom 2:2.

Lee Jae-Sung je već u trećoj minuti doveo goste u vodstvo, a iako su bili daleko bolji rival čitavim tokom prvog poluvremena, rezultat se do odlaska na odmor nije mijenjao. Kiel je u potom u 58. minuti udvostručio prednost preko Poratha, ali su se izabranici bh. stručnjaka Mersada Selimbegovića u posljednjih 15 minuta izbjegli poraz.

Prvo je Stolze smanjio u 75. minuti, a Albers je iz penala u sudijskoj nadoknadi donio bod domaćoj ekipi. Kiel je ostao na osmom mjestu 2. Bundeslige s dva boda više od devetoplasiranog Regensburga.