Hreljić dvostruki strijelac

Nakon prvog poluvremena bilo je 2:0. Kenan Hreljić je u 17. minuti doveo polufinaliste Kupa BiH u vodstvo, da bi u nadoknadi prvog dijela Kašić postigao gol za uduplanje vodstva. Nakon 15 minuta igre u nastavku Hreljić postiže i svoj drugi gol i tako stavlja pečat na sudbinu gostiju iz Kaknja.

Borba za Premijer ligu nikad uzbudljivija:

Odigrane su i posljednje dvije utakmice 21. kola Prve lige Federacije Bosne i Hercegovine.

Nakon prvog poluvremena bilo je 2:0. Kenan Hreljić je u 17. minuti doveo polufinaliste Kupa BiH u vodstvo, da bi u nadoknadi prvog dijela Kašić postigao gol za uduplanje vodstva.

Nakon 15 minuta igre u nastavku Hreljić postiže i svoj drugi gol i tako stavlja pečat na sudbinu gostiju iz Kaknja.

Devet kola do kraja tri ekipe su u vrhu i bore se ya ulazak u Premijer ligu BiH.