KENAN sa FK Igman izborio plasman u drustvo najboljih

FK Igman prvak je Prve lige FBiH za ovu sezonu i od naredne godine Romantičare sa Neretve gledat ćemo u društvu najboljih po prvi put u historiji. Svoj doprinos dao je i nas Kenan Hreljic unuk Mustafe Setica.

KENAN sa FK Igman izborio plasman u drustvo najboljih

U posljednjem 30. kolu odigranom danas, Igman je plasman potvrdio trijumfom protiv Goražda rezultatom 2:0.

Igman je imao nekoliko prilika u prvom poluvremenu preko Pehilja, Drljevića i Kašića, ali za slavlje su morali čekati 54. minutu kada Alagić pogađa za 1:0.

Plasman Igmana u društvo najboljih ovjerio je Hrelja pogotkom u 71. minuti za 2:0.

Igman je tako trijumfom sve završio i nije trebao pratiti rezultat njihovih direktnih konkurenata ekipe GOŠK-a koja je kao gost savladala BFK Simm Bau sa 0:1, ali trebao im je i poraz Igmana što se nije desilo

IGMAN – GORAŽDE 2:0 (Alagić 54′, Hrelja 71′)

IGMAN KONJIC: Ćeman, Duraković, Bešagić, Hreljić, Drljević, Kašić, Velić, Ćubara, Alagaić, Hrelja, Pehilj.

GORAŽDE: Ćulov, Antić, Bešić, Dučić, Šero, Hrelja, Jolović, Salanović, Karić, Islamagić, Konjalić.