Galib Salan novi član FK Željezničar

Od danas je naš  Galib Salan  novi član FK Željezničar (Sarajevo) Koliko nam je žao što više neće biti dio našeg tima, još više smo ponosni i sretni što je poslije 5 godina provedenih u našem klubu i poslije mnogo postignutih golova, jedan od naših najtalentovanijih igrača dobio priliku da se dokaže u velikom Želji!!

 

 

Galib Salan  novi član FK Željezničar 

 

Od danas je naš  Galib Salan  novi član FK Željezničar (Sarajevo)

Koliko nam je žao što više neće biti dio našeg tima, još više smo ponosni i sretni što je poslije 5 godina provedenih u našem klubu i poslije mnogo postignutih golova, jedan od naših najtalentovanijih igrača dobio priliku da se dokaže u velikom Želji!!

Sretno Galibe, uvjek ćeš biti jedan od  nas 

 

Škola fudbala Goražde

 

 

 
 

Komentariši