Prošle sezone osvojio Prvu ligu FBiH, u Latviji za pet minuta postao junak svog tima

U jučerašnjoj pobjedi nad FK Spartaks Hreljić je pogodio u 90. minuti glavom, te donio svom timu tri boda.

Veliki preokret njegovog tima

Defanzivac Kenan Hreljić (24) sjajno se snašao u Latviji.

Nakon što je osvojio titulu prvaka Prve lige FBiH sa FK Igman Konjic Hreljić je napravio veoma dobar transfer i skrasio se u ekipi Liepaje.

Upisao je sedam nastupa u prvenstvu, a sada je bio i junak svog tima.

Zanimljivo da su domaći imali vodstvo 2:0, te sve u svojim rukama, no uporni gosti se nisu predavali.

Kada se očekivao kraj, u 90. minuti Hreljić sjajno skače poslije kornera i pogađa mrežu rivala.

Sasvim očekivano, ponio je epitet junaka meča, a pogodak je postigao nakon samo šest minuta igre koliko je proveo na terenu (video, 05:25)

Liepaja je trenutno na trećem mjestu sa 50 osvojenih bodova, a lider je Valmiera sa 60 bodova, dok RFS ima 52.

Hreljić je upisao i sedam nastupa u evropskim takmičenjima ove sezone.

Prije Igmana nastupao je i za HNK Čapljina, te KF Teuta, FK Mladost Doboj Kakanj, NK Metalleghe BSI…