Psihološki centar dr.Šetić sponzor Simpozija IX SARAJEVSKI DANI PSIHOLOGIJE

Dragi prijatelji,

Sa ponosom najavljujem IX SARAJEVSKE DANE PSIHOLOGIJE koji se održavaju 15. i 16. maja 2026. godine.

Prvo, ponosan sam na kolege koji godinama istrajavaju u promociji psihologije, u promociji znanja i nauke. Hvala kolegama sa Odsjeka za psihologiju FFUNSA.

Drugo, Psihološki centar dr.Šetić je ponosni sponzor ovog događaja. Svoje znanje i iskustvo, pa i finansije ulažemo u ono što vrijedi, a ovaj događaj vrijedi podržati na svaki način.

Treće, 16. maja 2026. u 11.00, u prostoru čitaonice FFUNSA, održat će se promocija moje knjige “Motivacija – teorija i primjena u sportu”, pa dobro došli.

Četvrto, 16. maja 2026. u sesiji Zdravstvena psihologija i psihologija sporta predstavit ću rad “Primjena kognitivno – bihevioralne terapije u tretmanu sportsko specifične situacione anksioznosti: prikaz slučaja”, autori Diana Riđić i Remzija Šetić.

Komentariši