
U ovim teškim vremenima samo da podsjetim sve nas koji volimo ovu zemlju kako je lijepa i kako moramo sve, ali baš sve učiniti da više nikad ne bude rata i mržnje.
Družim se s ljudima na sve četiri strane ove nase domovine i ne vidim tu mržnju koju forsiraju mediji i politika.
Bosna je kao majka, kao dijete, ne možeš je ne voljeti.
Profesionalne mrzitelje naravno necu spominjati. Oni nisu među mojim prijateljima, neće ni čitati ovo što pišem a i nebitni su.
Korov ne treba da nas zanima.
Trazi se cvijeće,mirisno i uspravno.
Bosna i Hercegovina#moja domovina.