Sead Pesto: Bosna je kao majka, kao dijete, ne možeš je ne voljeti

U ovim teškim vremenima samo da podsjetim sve nas koji volimo ovu zemlju kako je lijepa i kako moramo sve, ali baš sve učiniti da više nikad ne bude rata i mržnje.

Družim se s ljudima na sve četiri strane ove nase domovine i ne vidim tu mržnju koju forsiraju mediji i politika.

Bosna je kao majka, kao dijete, ne možeš je ne voljeti.

Profesionalne mrzitelje naravno necu spominjati. Oni nisu među mojim prijateljima, neće ni čitati ovo što pišem a i nebitni su.

Korov ne treba da nas zanima.

Trazi se cvijeće,mirisno i uspravno.

Bosna i Hercegovina#moja domovina.

Komentariši