Ucinimo nesto za nas grad… Ne zaboravi Rogaticu
31.5.26.g.Baci tamo baci vamo ponešta se i zakaći Elhamdulila.
SUVAD DEDAJIĆ
Morate biti prijavljeni da biste objavili komentar.