
I ove godine moji Vratarci pokosijo sam groblja i jedno i drugo put pokošen oko spomenika, ako ima primjedbi samo javno napišite.
Hvala Suvad Begic i njegovoj supruzi kahvusu u groblje donjeli hvala Samir Begic i njegovoj supruzi rucak kod spomenika su donjeli.
Ugodinu ako Bog da ima mlađi da nastave.
Hamdija Azra Heljic











