Podjela kurbana u Rogatici


Izvjestaj sa podjele kurbana od strane Udruženja građana”SVJETLO” iz Sarajeva te od strane naših iskrenih prijatelaj iz Istambula koji svaki Bajram dođu u naš grad i podijele kurbane ili pakete.

 

Rogatica.28.10.2012.godine

Danas je poslije Ikindije -namaza podijeljeni kurbani za povratnike u opštini Rogatica od strane Udruženja građana”SVJETLO” iz Sarajeva.Ovom prilikom se zahvaljujemo članovima Udruženja koji svake godine za vrijeme Bajrama obilaze povratnike i daruju ih.Neka Vam dragi Allah ukabuli vaš iskren nijet u sevap.Amin
 
Bajram Šerif Mubarek Olsun
 

Petak.26.10.2012.godine

 
Danas je poslije Džuma-namaza izvršena podjela kurbana od strane naših iskrenih prijatelaj iz Istambula koji svaki Bajram dođu u naš grad i podijele kurbane ili paketa.Ove kurbane su podijelili u saradnji sa Fondacijom Izvor Nade iz Sarajeva. Kurbani su podijeljeni povratnicima u grad, Kovanj, Tušine, Brčigovo i Otricevo. Ovom prilikom se zahvaljujemo dragim prijateljima koji su nas obišli ovoga Bajrama i želimo da im dragi Allah ukabulli ovaj iskren nijet.Amin
Bajram Šerif Mubarek Olsun
 

Komentariši