MNK Željezničar jesenji je prvak Prve futsal lige FBiH

Billedresultat for Pobjeda protiv Drine: Željezničar jesenji prvak

Pobjeda protiv Drine: Željezničar jesenji prvak – Plavi su prvi dio sezone okončali bez poraza sa četiri pobjede i dva remija

FUTSAL

MNK Željezničar jesenji je prvak

Prve futsal lige Federacije Bosne i Hercegovine

Plavi su , u posljednjem kolu prvog dijela sezone savladali Drinu sa 3:2 i tako zadržali prvu poziciju s koje će na preljeće krenuti na put povratka u elitni razred bh. futsala.

Željo je poveo protiv Drine u 11. minuti golom Danijela Tomića, a minut kasnije izjednačio je Amer Drljević, što je bio rezultat prvog poluvremena.

U trećoj minuti drugog poluvremena Edin Sarajlić je pogodio za 2:1, a trijumf izabranicima Harisa Rokše potvrdio je Anes Džafo u 25. minuti. Poraz Drine ublažio je Adis Korjenić u 32. minuti.

Željezničar je prvi na tabeli sa četiri pobjede i dva remija (bez poraza), a tri boda manje ima MNK Neimar.