Nudžejmi Čengić (+68kg) bronza na seniorskom prvenstvu BiH u karateu

Danas je u Modriči održano seniorsko prvenstvo BiH u karateu na kojem je nastupilo 8 članova našeg kluba (Karate Klub Champion). U konkurenciji 41 kluba i 139 takmičara naši takmičari su zauzeli prvo mjesto u generalnom plasmanu osvojivši 2 zlatne, 2 srebrne i jednu bronzanu medalju.

Nudžejmi Čengić (+68kg) bronza na seniorskom prvenstvu BiH u karateu

Danas je u Modriči održano seniorsko prvenstvo BiH u karateu na kojem je nastupilo 8 članova našeg kluba (Karate Klub Champion). U konkurenciji 41 kluba i 139 takmičara naši takmičari su zauzeli prvo mjesto u generalnom plasmanu osvojivši 2 zlatne, 2 srebrne i jednu bronzanu medalju.
Seniorski prvaci države su postali Anes Bostandžić (+84kg) i Amin Klino (-67kg). Srebrnim medaljama su se okitili Alma Subašić (-55kg) i Eldin Hajdarpašić (-67kg) dok je broznana bila Nudžejma Čengić (+68kg).

Komentariši