Devetak: Pošumljavanje sadnicama jele

Danas je u RJ “Devetak” dan bio prožet radom i zadovoljstvom.

Paralelne radne aktivnosti odvijale su se u 57. i 37. odjelu.

​U 57. odjelu izvršeno je vještačko pošumljavanje sadnicama jele, dok je u 37. odjelu započela prva faza gradnje objekta i kompleksa različite namjene. Objekat je smješten u podnožju brda “Gradac” uz sam potok, spajajući stalni vodotok i četinare u prelijep ambijent.

Na kraju dana, šumu ne čine samo stabla, već i ljudi koji o njoj brinu. Upravo ovakvi trenuci zajedništva, uz miris četinara i žubor potoka, daju nam novu energiju za sve buduće poduhvate.

ŠG SJEMEĆ Rogatica

Komentariši