
Ponovo svjedočimo vandalskom činu uništavanja i paljenja komunalne kade.
Apelujemo na građane da se odgovorno odnose prema javnoj imovini koja ima za cilj obezbijediti čisto okruženje u kojem svi boravimo.



Ponovo svjedočimo vandalskom činu uništavanja i paljenja komunalne kade.
Apelujemo na građane da se odgovorno odnose prema javnoj imovini koja ima za cilj obezbijediti čisto okruženje u kojem svi boravimo.

