Rogatica: Ponovo svjedočimo vandalskom činu uništavanja i paljenja komunalne kade

Ponovo svjedočimo vandalskom činu uništavanja i paljenja komunalne kade.

Apelujemo na građane da se odgovorno odnose prema javnoj imovini koja ima za cilj obezbijediti čisto okruženje u kojem svi boravimo.

Komentariši