
Da mi je rekao neko prije 5 godina da ću plakati uz opersku komediju, rekao bih da je lud 100%, ali sinoć jesam. Ja kao ljubitelj totalno drugačijih muzičkih pravaca ,distorzija i rocka, a ipak jesam…
Od sreće i ponosa, naravno, gledajući našeg Dinu na velikoj pozornici Narodnog pozorišta, i njegov debi u ulozi Gherardina u adaptaciji Puccinijeve opere Gianni Schicchi među svim profesionalcima velikanima opere i orkestra sarajevske filharmonije..
Mala uloga za veliki ponos. Pregolemo.
Mama Dijana Šahinpašić , seka Mia i ja smo preponosni.
Mislim da nana Vildana Sahinpasic i deda Fuad Šahinpašić nisu mogli dobiti bolji poklon za 51 godišnjicu braka.
Bravo Dino, pun gas i samo naprijed, živi svoj san, slušaj svoje srce a nani i dedi želimo još mnogo godina zdravlja, sreće i ljubavi…
Pise Tarik Šahinpašić





